WindowsGrySymulatorySymulator kozy

Symulator kozy

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Symulator kozy wcale nie jest symulatorem, ale humorystyczną grą, w której sterujemy tytułową kozą, by zniszczyć wszystko, co tylko się da i nabić jak największą liczbę punktów.

Jeśli natrafisz na jakiekolwiek błędy podczas rozgrywki, to miej świadomość, że pojawiły się one celowo. Nienaturalnie rozciągająca się szyja kozy to tylko jeden z wielu przykładów, które sprawiają, że ten „symulator” potrafi wywołać uśmiech na twarzy gracza. Mimo tego Symulator kozy posiada rozbudowany system fizyki. Dzięki niemu mamy ogromny wpływ na to, co dzieje się na ekranie, doprowadzając do ogromnej destrukcji, korzystając ze swojego długiego języka pozwalającego na przyciąganie przedmiotów.

Warto dodać, że Symulator kozy oferuje pełne wsparcie modów. Warsztat Steam zawiera fanowskie dodatki, które wprowadzają nowe wyzwania przygotowane przez fanów gry. Mogą oni stworzyć własną kozę, nowe tryby gry, poziomy i nie tylko.

Symulator kozy pierwotnie został stworzony w formie żartu, ale gra spodobała się na tyle, że zdecydowano się przygotować pełną wersję i wydać ją na Steamie.

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny: Windows Vista Procesor: 2.0 GHz Dual Core Processor Pamięć: 2 GB RAM Karta graficzna: Shader Model 3.0, 256 MB VRAM DirectX: Wersja 9.0c Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c, 16-bit

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań669
Data aktualizacji20 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)