WindowsNarzędziaSynchronizacja danychSyncFolders
SyncFolders ikona

SyncFolders3.6.013

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SyncFolders to całkowicie darmowa i bardzo przydatna aplikacja do synchronizowania dwóch folderów włącznie ze znajdującymi się w nich podfolderami. Idealnie nadaje się między innymi do tworzenia kopii zapasowych ważnych danych.

Opisywane narzędzie pozwala na synchronizowanie folderów, które mogą znajdować się nawet na różnych dyskach twardych, w sieci czy też pamięci urządzeń komunikujących się z pecetem za pośrednictwem USB. W przypadku jakichkolwiek problemów SyncFolders automatycznie wykrywa konflikty plików i umożliwia zdefiniowanie wykonywanych akcji w takich sytuacjach, co nie wymaga każdorazowej interwencji po stronie użytkownika.

SyncFolders pozwala na synchronizowanie dowolnej liczby plików i folderów. Dodatkowo wybrane dokumenty, multimedia czy jakiekolwiek inne dane mogą zostać przeniesione do kosza lub archiwum po czasie zdefiniowanym przez użytkownika. To idealne rozwiązanie, gdy dysponujemy obszerną bazą danych, a przechowywanie przedawnionych plików nie jest konieczne.

SyncFolders sprawdzi się zarówno na nowszych, jak i starszych komputerach, gdyż kompatybilne jest nawet z Windows XP wykorzystywanym jeszcze przez wiele osób. Ponadto narzędzie jest kompatybilne z Harmonogramem zadań popularnych "okienek", co ułatwia przeprowadzanie zaplanowanych synchronizacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań836
Data aktualizacji7 lut 2023
Rozmiar pliku1.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SyncFolders ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)