WindowsArchiwumProgramy archiwalneSyncToy

SyncToy2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program, przeznaczony dla osób, które oprócz komputera stacjonarnego czy laptopa, wykorzystują różne urządzenia umożliwiające przechowywanie danych, takie jak palmtopy, zewnętrzne dyski twarde, aparaty, kamery, odtwarzacze mp3, pendrive'y, czy po prostu dodatkowe komputery stacjonarne lub laptopy. To łatwe w użyciu, proste narzędzie ma na celu odciążenie użytkownika od nieustannego kopiowania, przenoszenia i synchronizowania danych pomiędzy różnymi katalogami, udziałami, urządzeniami i komputerami.

Aplikacja udostępnia przejrzysty, a przy tym funkcjonalny menedżer synchronizacji z dowolnym urządzeniem. Aby zapewnić pełną kontrolę nad danymi, prowadzony jest rejestr dokonanych zmian.

Najważniejsze zmiany w wersji 2.1

Wersja 2.1 pracuje w oparciu o Microsoft Sync Framework 2.0, co umożliwiła znaczne przyspieszenie operacji kopiowania plików. Program lepiej radzi sobie też z błędami systemu plików podczas kopiowania, co jest szczególnie ważne podczas kopiowania przez sieć. Ponadto automatycznie tworzona jest kopia zapasowa konfiguracji, poprawiono także szereg drobnych błędów - rozwiązano między innymi problem z dyskami NAS, wgrywaniem plików do witryny SharePoint, usuwaniem danych w trybie synchronizacji Echo i interfejsem użytkownika.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.617 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań44 904
Data aktualizacji11 lis 2009
Rozmiar pliku2.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)