WindowsDomInne programy dla domuSyncWall
SyncWall ikona

SyncWall1.7.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SyncWall to wieloplatformowe narzędzie do zarządzania wyświetlanymi na pulpicie systemu tapetami, oferujące podstawową obsługę wielu monitorów oraz ciekawą funkcję synchronizacji tapet pomiędzy wieloma komputerami.

Program oferuje możliwość automatycznej zmiany tapety pulpitu po każdym ponownym uruchomieniu systemu, po upływie zdefiniowanego w harmonogramie czasu lub wciśnięciu odpowiedniej kombinacji klawiszy. Do dyspozycji użytkownika oddano kilka trybów dostosowywania wyświetlanego obrazu, zestaw kilku efektów graficznych, pozwalających na uatrakcyjnienie naszej tapety, a także przycinania prezentowanej na ekranie grafiki.

Kolejne, godne uwagi funkcje SyncWall to obsługa i zarządzanie tapetami w systemach wielomonitorowych oraz możliwość synchronizacji obrazów za pośrednictwem Internetu na różnych komputerach. W przypadku ostatniej z wspomnianych opcji synchronizacja odbywa się przy użyciu zdefiniowanej architektury klient-serwer.

Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty plików graficznych, takie jak BMP, PNG i JPG.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentxbee
Liczba pobrań240
Data aktualizacji18 sie 2013
Rozmiar pliku10.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SyncWall ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)