MacOSNarzędziaNarzędzia siecioweSynergy

Synergy2.0.10

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Synergy to ciekawe, open source'owe narzędzie pozwalające na łatwe współdzielenie jednej myszki i klawiatury pomiędzy wieloma komputerami, pracującymi pod kontrolą systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

Program dedykowany jest dla użytkowników posiadających kilka komputerów, na których każde z środowisk operacyjnych korzysta z własnego monitora. Nie wymaga żadnycWh dodatkowych urządzeń, wszystko co potrzebne jest do poprawnego działania Synergy to połączenie sieciowe i odpowiednia konfiguracja aplikacji.

Dodatkowo Synergy oferuje funkcje, która umożliwia korzystanie ze schowka systemowego (metoda kopiuj/wklej) pomiędzy komputerami, a także tymczasowego blokowania myszki na wybranym ekranie (przydatne np. podczas gier).

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań123
Data aktualizacji30 kwi 2018
Rozmiar pliku25.90 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)