WindowsEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweSynthesia
Synthesia ikona

Synthesia10.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Synthesia to rozbudowany, lecz nieskomplikowany program do nauki gry na keyboardzie. Został on przygotowany z myślą o zupełnych nowicjuszach oraz osobach, które chciałyby doskonalić swoje umiejętności.

Nie musisz się obawiać, że nie zdążysz odegrać danego fragmentu utworu. Synthesia zawiera specjalny tryb ćwiczeń, w którym masz nieograniczony czas na poprawne zagranie nuty, więc możesz szkolić się we własnym tempie. Sam wybierzesz też, który moment chcesz przećwiczyć – pozostałe Synthesia zagra automatycznie.

Gdy zdobędziesz doświadczenie, będziesz mógł wyłączyć wyświetlanie kolejnych nut na ekranie, ale początkowo będą one niezwykle przydatne. Możesz ponadto zobaczyć kolejne nuty na podświetlonym keyboardzie wspieranym przez opisywany program. Synthesia działa zarówno w oknie, jak i na pełnym ekranie aktywowanym za pomocą prostej kombinacji alt+enter.

Synthesia oferuje dostęp do ponad 150 utworów, a kolejne można kupić za pośrednictwem wirtualnego sklepu (https://www.synthesiagame.com/store) dostępnego na oficjalnej stronie producenta lub wgrać własną melodię zapisaną w formacie MIDI.

Program oddaje do Twojej dyspozycji także tablice rankingowe dostępne w internecie, na których wyświetlone są Twoje wyniki oraz rezultaty innych użytkowników aplikacji Synthesia. Możesz rywalizować z przyjaciółmi bądź znajomymi oraz najlepszymi graczami z całego świata.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSynthesia LLC
Liczba pobrań12 451
Data aktualizacji14 cze 2019
Rozmiar pliku24.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Synthesia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)