WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweSystem Explorer
System Explorer ikona

System Explorer7.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

System Explorer to rozbudowane narzędzie do zarządzania działającymi w środowisku Windows procesami, usługami czy nawet sterownikami i połączeniami sieciowymi. Z racji oferowanych możliwości stanowi ono doskonałą alternatywę dla systemowego menadżera zadań.

Program oferuje modularną budowę i co bardzo istotne każdy użytkownik posiada możliwość wygodnego dostosowywania wykorzystywanych przez siebie modułów. Realizowane to jest przy użyciu mechanizmu kart, znanego doskonale z przeglądarek internetowych, dzięki któremu interesujące nas funkcje łatwo dodamy na pasek ulokowany w górnej części okna System Explorera i dostępne one będą przy każdym uruchomieniu programu. Kolejna zaleta to przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, dostępny w polskiej wersji językowej.

System Explorer pozwala kontrolować wszelakie działające w systemie procesy, zadania, czy też usługi. Możliwe jest ustalanie dla nich priorytetów, kończenie ich działania, zatrzymywanie i wznawianie. Początkujących użytkowników z pewnością ucieszy funkcja szczegółowych informacji dla każdego z działających komponentów, która działa w oparciu o bazę online dostępną z poziomu strony internetowej programu.

Ponadto w ręce użytkownika trafiają narzędzia umożliwiające monitorowanie wszelakich połączeń internetowych nawiązywanych przez aplikacje, odinstalowywanie z systemu programów, zarządzanie oprogramowaniem uruchamianym wraz ze startem Windowsa i wiele innych. System Explorer oferuje moduł historii, pozwalający śledzić poczynania użytkownika, a także daje możliwość tworzenia punktów przywracania z kopią zapasową rejestru systemowego i plików oraz porównywania ich ze sobą.

Oferowana jest też graficzna reprezentacja stopnia użycia bazowych podzespołów komputera i wszelakich dostępnych połączeń sieciowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.344 oceny
Twoja ocena
ProducentMister Group
Liczba pobrań29 786
Data aktualizacji22 kwi 2016
Rozmiar pliku1.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
System Explorer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)