T-Mobile Warsaw Games Week rozpoczęte, kilka porad dla odwiedzających #WGW

T-Mobile Warsaw Games Week rozpoczęte, kilka porad dla odwiedzających #WGW
13.10.2016 10:44
T-Mobile Warsaw Games Week rozpoczęte, kilka porad dla odwiedzających #WGW

Targi T-Mobile Warsaw Games Week właśnie się rozpoczęły i potrwają do niedzieli. Odbędą się na 3 halach w EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Oto kilka praktycznych porad, które mogą się przydać odwiedzającym.

Na ulicę Ignacego Prądzyńskiego 12/14 najlepiej jest dojechać autobusem lub tramwajem. Jeżeli zdecydujecie się na pierwszą opcję, polecamy linie: 105, 136, 154, 155, 167, 178, 184, 186, 414, 523. Przystanek docelowy to PKP Kasprzaka. Aby sprawdzić aktualny rozkład jazdy autobusów odwiedźcie stronę ztm.waw.pl. Tam też znajdziecie rozkład jazdy tramwajów. Osobom korzystającym z tego środka lokomocji polecamy dojazd do Ronda ONZ lub przystanku Karolkowa a stamtąd złapanie jednego z autobusów jadących w stronę ulicy Prądzyńskiego (informacja o autobusach powyżej) i wysiadkę na przystanku PKP Kasprzaka. Poruszając się metrem należy wysiąść na przystanku Centrum, Świętokrzyska lub Politechnika a następnie przesiąść się w autobus numer 105 (przystanek Centrum), 178 (przystanek Świętokrzyska), 167 (przystanek Politechnika). Przystanek docelowy to PKP Kasprzaka. Natomiast odwiedzającym Warszawę pociągiem polecamy dojazd do stacji Warszawa Zachodnia.

350189812583786433

Na osoby, które przyjadą na T-Mobile Warsaw Games Week samochodem, czeka 1500 miejsc parkingowych. Miejsca wystarczy więc dla każdego. Koszt pierwszej godziny to 8 zł, za kolejne będzie trzeba zapłacić 6 zł.

A jak wejść na teren targów? Wejście na T-Mobile Warsaw Games Week będzie możliwe przez główną bramę od strony ul. Prądzyńskiego. Wszystkie osoby będą wpuszczane na podstawie wydrukowanej lub elektronicznej wersji biletu. Pamiętajcie, że gwarancję wejścia na teren targów mają jedynie te osoby, które kupiły bilety w przedsprzedaży. Bilety w kasach przed imprezą będą sprzedawane w miarę wolnych miejsc. Co ważne – bilety czwartkowe dostępne są jedynie w przedsprzedaży a wszystkie wejściówki upoważniają do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Osoby, które zamierzają wejść na teren targów na podstawie biletów rodzinnych oraz grupowych zobowiązane są do równoczesnego stawienia się na terenie wydarzenia (obowiązuje jeden wspólny bilet dla całej grupy).

350189812583983041

Osoby odwiedzające T-Mobile Warsaw Games Week, które do 13.10.2016 r. nie ukończyły 13 lat, mogą wejść na teren imprezy tylko z pełnoletnim opiekunem. Niepełnoletni powyżej 13 roku życia powinni posiadać przy sobie dokument tożsamości (np. legitymację szkolną). Pamiętajcie też, że organizator może odmówić wstępu na teren targów osobom posiadającym plastikowe, szklane lub metalowe pojemniki lub puszki.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)