bDTZobWZ
T3 Startup Manager ikona

T3 Startup Manager1.2.0

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item

T3 Startup Manager to narzędzie służące do kontroli aplikacji uruchamianych wraz ze startem systemu operacyjnego. Program jest dostępny zupełnie bezpłatnie w formie archiwum ZIP, dzięki czemu nie wymaga instalacji, jest w pełni przenośny i gotowy do działania od razu po pobraniu.

bDTZobXb

Po uruchomieniu aplikacji wystarczy z menu File wybrać opcję Load Startup Programs, aby błyskawicznie otrzymać listę programów uruchamianych razem z systemem operacyjnym. T3 Startup Manager podaje nazwę programu oraz ścieżkę do niego, zaś po kliknięciu na pozycję prawym klawiszem myszy otrzymamy dodatkowe opcje, w tym możliwość edycji odpowiedniej ścieżki rejestru, wykonanie procesu, usunięcie ze startupu oraz szukanie danego programu w sieci web. Ta ostatnia opcja jest szczególnie przydatna przy wątpliwościach, czym jest dana aplikacja i czy na pewno musi być uruchamiana przy starcie komputera.

Program cechuje się szybkością działania i dużą lekkością. Interfejs jest bardzo prosty i nie zawiera żadnych bajerów i kolorowych akcentów, które mogłyby rozpraszać uwagę użytkownika. Aplikacja pozwala także na dodanie nowej pozycji do startupu oraz możliwość filtrowania listy wyników ze względu na użytkownika komputera.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentHazelDev
Liczba pobrań167
Data aktualizacji12 cze 2015
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
T3 Startup Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZobXG
bDTZobXX