Tablet graficzny Wacom Cintiq 13HD aż o 700 zł taniej w promocji Akcja wymiany

Tablet graficzny Wacom Cintiq 13HD aż o 700 zł taniej w promocji Akcja wymiany

Tablet graficzny Wacom Cintiq 13HD aż o 700 zł taniej w promocji Akcja wymiany
Redakcja
31.08.2018 09:09, aktualizacja: 31.08.2018 09:21

Jeżeli zajmujecie się tworzeniem grafiki przy użyciu tabletu to warto zainteresować się najnowszą promocją na Wacom Cintiq 13HD. Ten zaawansowany tablet graficzny z wbudowanym ekranem LCD, na którym można rysować z zachowaniem siły nacisku pióra, jest do zdobycia aż o 700 zł taniej!

Wszystko dzięki promocji Akcja wymiany, organizowanej przez sklep pixonet.pl we współpracy z Wacom. Zasady są bardzo proste: wystarczy zamówić tablet Wacom Cintiq 13HD (DTK-1300) na specjalnej stronie, jednocześnie zobowiązując się do oddania jakiegokolwiek starego tabletu graficznego (rozmiar i marka dowolne, może być nawet niesprawny). Kurier podczas dostawy nowego tabletu odbierze paczkę ze starym, a sprawne urządzenia pozyskane podczas akcji zyskają drugie życie - trafią do placówek oświatowych. Jest to więc nie tylko okazja aby kupić doskonały tablet o 700 zł taniej, ale także aby dołożyć kamyczek do edukacji utalentowanych dzieci.

Cena nominalna Wacom Cintiq 13HD to 3.999 zł brutto. Aktualnie cena tabletu jest obniżona o 7% do 3.699 zł, a w ramach promocji od tego można uzyskać jeszcze dodatkowe 700 zł zniżki i finalnie kupić ten produkt za 2.999 zł brutto. W ramach przedsprzedaży tablet Wacom Cintiq 13HD w specjalnej cenie można zamawiać od dziś. Wysyłka rozpocznie się 3 września. Tablety w obniżonej cenie będą dostępne do wyczerpania puli zapasów egzemplarzy promocyjnych.

Wacom Cintiq 13HD Polski

To nie wszystko, sklep pixonet.pl daje bowiem niezdecydowanym także unikalną możliwość przetestowania tabletu Cintiq 13HD przed zakupem. I to w zasadzie za darmo (pokrywa się jedynie koszty wysyłki w wysokości 30 zł). Możliwość spokojnego przetestowania produktu za kilka tysięcy złotych pozwala upewnić się w decyzji przed zakupem. Przy czym ta decyzja może być tylko jedna - Wacom jest bezdyskusyjne bezkonkurencyjny w tej branży. Największe światowe studia graficzne, projektanci oraz już na etapie edukacji studenci uczelni artystycznych korzystają z tabletów Wacom. Zaś seria Cintiq to najbardziej uznana seria tabletów tego producenta.

Warto też przy okazji wspomnieć, że dla bardziej wymagających obecnie trwa jeszcze promocja związana z mobilnymi komputerami all-in-one Wacom MobileStudio Pro. Z początkiem sierpnia została znacząco obniżona cena, a dodatkowo w do większości modeli dodawana jest dedykowana, regulowana podstawa. Zestawy promocyjne można znaleźć na stronach sklepu.[img=image001]Szczegółowe informacje o promocji Akcja wymiany można znaleźć na stronie akcjawymiany.wacom.pl.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)