WindowsArchiwumProgramy archiwalneTablice rejestracyjne

Tablice rejestracyjne2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program - ciekawostka, co do którego ciężko jednoznacznie określić zastosowanie. Za pomocą programu Tablice rejestracyjne możemy sprawdzić z w jakim powiecie jakiego województwa został zarejestrowany pojazd o wpisanych numerach. Po wpisaniu numeru oczom użytkownika ukazuje się graficzna mapa województwa, herb (zarówno województwa jak i miasta powiatowego), a także podświetlony sam powiat. Wprowadzone tablice mogą być zapisywane do plików. Autor programu udostępnia także do pobrania aktualizacje bazy danych o tablicach rejestracyjnych.

Uwaga! 1. Program jest bezpłatny ale wymaga rejestracji w ciągu 30 dni od pierwszego uruchomienia. 2. Bazę danych o tablicach rejestracyjnych można aktualizować, pobierając plik ze strony producenta.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentValdemor
Liczba pobrań48 373
Data aktualizacji25 wrz 2008
Rozmiar pliku4.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)