bDTYXFkR

Tablice rejestracyjne2.0

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneTablice rejestracyjne
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program - ciekawostka, co do którego ciężkojednoznacznie określić zastosowanie. Za pomocą programu Tablicerejestracyjne możemy sprawdzić z w jakim powiecie jakiegowojewództwa został zarejestrowany pojazd o wpisanych numerach. Powpisaniu numeru oczom użytkownika ukazuje się graficzna mapawojewództwa, herb (zarówno województwa jak i miasta powiatowego), atakże podświetlony sam powiat. Wprowadzone tablice mogą byćzapisywane do plików. Autor programu udostępnia także do pobraniaaktualizacje bazy danych o tablicach rejestracyjnych.

bDTYXFkT

Uwaga! 1. Program jest bezpłatny ale wymaga rejestracji w ciągu 30 dniod pierwszego uruchomienia. 2. Bazę danych o tablicach rejestracyjnych można aktualizować,pobierając plik ze strony producenta.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Tablice rejestracyjne 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.63 oceny
ProducentValdemor
Liczba pobrań47 868
Data aktualizacji25 wrz 2008
Rozmiar pliku4.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYXFly
bDTYXFlP