Tablice rejestracyjne2.0

WindowsArchiwumProgramy archiwalneTablice rejestracyjne
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program - ciekawostka, co do którego ciężko jednoznacznie określić zastosowanie. Za pomocą programu Tablice rejestracyjne możemy sprawdzić z w jakim powiecie jakiego województwa został zarejestrowany pojazd o wpisanych numerach. Po wpisaniu numeru oczom użytkownika ukazuje się graficzna mapa województwa, herb (zarówno województwa jak i miasta powiatowego), a także podświetlony sam powiat. Wprowadzone tablice mogą być zapisywane do plików. Autor programu udostępnia także do pobrania aktualizacje bazy danych o tablicach rejestracyjnych.

Uwaga! 1. Program jest bezpłatny ale wymaga rejestracji w ciągu 30 dni od pierwszego uruchomienia. 2. Bazę danych o tablicach rejestracyjnych można aktualizować, pobierając plik ze strony producenta.

Udostępnij
Tablice rejestracyjne 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
ProducentValdemor
Liczba pobrań48 175
Data aktualizacji25 wrz 2008
Rozmiar pliku4.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)