WindowsMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychTag&Rename
Tag&Rename ikona

Tag&Rename3.9.15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tag&Rename to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – program do zmiany nazwy utworów muzycznych i opatrywania ich rozmaitymi tagami.

Tagi okazują się wręcz zbawienne, kiedy użytkownik dysponuje pokaźną biblioteką piosenek. Dzięki nim możemy bardzo szybko zlokalizować utwory, które chcemy przejrzeć czy też odsłuchać. Dlatego też warto zadbać o porządek w kolekcji, robiąc użytek z narzędzia Tag&Rename, które obsługuje najpopularniejsze formaty plików dźwiękowych.

Tag&Rename wspiera MP3 (tagi ID3v1, ID3v2.2, ID3v2.3 i ID3v2.4), pliki Windows Media (WMA, ASF i WMV), pliki Apple iTunes AAC (M4A), w tym MP4, bezstratne M4A i zabezpieczone M4P, a także inne formaty: Ogg Vorbis, Flac, Opus, Speex, MusePack MPC/MP+ (tagi APEv1, APEv2 i ID3v1) oraz najpopularniejsze bezstratne kodeki dźwięku: Monkey's Audio, Flac, Wav Pack, Optim Frog, True Audio, Apple, Windows Media, WAV, AIFF i DSF (Direct Stream Digital).

Co istotne, Tag&Rename pozwala na ręczne wprowadzanie danych, ale może także pracować w trybie wsadowym. Możliwe jest również automatyczne aktualizowanie tytułów i okładek płyt (Amazon i Discogs) oraz nazw albumów z serwera tracktype.org. Do dyspozycji oddano ponadto funkcję eksportowania informacji o plikach do formatów XLS, CSV i HTML oraz importowania tagów z XLS.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 417
Data aktualizacji19 cze 2018
Rozmiar pliku6.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Tag&Rename ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)