mBank nie umie w konto firmowe?

UWAGA: tekst z gatunku tl;dr, ale inaczej się nie da. Jeśli nadal masz zamiar go przeczytać to najpierw zaparz sobie kawę lub herbatę. Materiał zawiera obrazki ;-)

Tytuł choć pozornie żartobliwy, bo czerpiący z nowego modelu składniowego zgłoszonego na "Młodzieżowe słowo roku 2017" bynajmniej żartem nie jest. Daleki od tego jestem, bo do młodzieży się już od długiego czasu nie zaliczam i przyklejam dzisiaj do mBanku ten slogan tak jak dawniej zakładało się kiepskim uczniom ośle uszy.

Upadek portalu dobreprogramy.pl

Stało się i już się nie odstanie. Portal dobreprogramy.pl zdaniem wielu użytkowników nieodwracalnie chyli się ku upadkowi. Stopniowo więdnie na oczach swoich czytelników, trawiony podstępnie łagodną odmianą sepsy, wstrzykiwaną systematycznie wprost z laboratoriów śmierci Wirtualnej Polski…

Strona główna już poddała się naporowi wysoko przetworzonych treści konsumenckich. Część użytkowników w obawie przed infekcją kasuje konta, ale dla wielu z nich i tak jest już za późno. Trawieni chorobą powracają pisząc smutne komentarze z anonimowych kont.