Talisman ikona

Talisman12.5

Strona głównaiOSGryRPG i MMOTalisman
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Talisman to cyfrowe wydanie popularnej rodzimej fabularnej gry planszowej. W przeciwieństwie do Talisman Prologue pozwala rozbudowywać zabawę o dodatkowe scenariusze oraz rywalizować z innymi graczami.

Przy zakupie gry należy pamiętać, że podobnie jak w klasycznych grach planszowych jest to tylko podstawowa wersja. Aby odblokować wszystkie postaci i dodatkowe przygody będziemy musieli ponieść dodatkowe koszty. W podstawie otrzymujemy dostęp do jednej przygody oraz 14 kart postaci. To wystarczy aby dobrze poznać świat gry, zabawić się z przyjaciółmi i ocenić czy chcemy zakupić kolejne dodatki.

Sporą przewagą wersji cyfrowej nad tradycyjną jest multimedialny samouczek, który dokładnie tłumaczy założenia gry. Kolejną zaletą jest możliwość grania poprzez sieć bądź też z edytowalną sztuczną inteligencją. Nie zabrakło również tradycyjnego trybu w którym gramy w kilka osób na jednym urządzeniu.

Gra jest dobrze wykonana, czasem miewa problemy z czytelnością na mniejszych ekranach. Choć posiada polską wersję językową trafimy w niej na frazy nieprzetłumaczone. Pewien problem może stanowić cena. Bez promocji gra jak i wszystkie dodatki (których przybywa) to spory wydatek. Jeżeli zastanawiacie się nad tym czy taka zabawa przypadnie Wam do gustu warto rozpocząć od Prologu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNomad Games
Liczba pobrań90
Data aktualizacji21 gru 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Talisman ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)