AndroidKomunikacja/społecznośćPopularne serwisy społecznościoweTalon for Twitter
Talon for Twitter ikona

Talon for Twitter3.5.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Talon to rozbudowany, nieoficjalny klient serwisu Twitter. Poza zestawem podstawowych funkcji takich jak śledzenie i dodawanie nowych tweetów, oferuje spore możliwości konfiguracji oraz dobrze zaprojektowany interfejs.

Zaraz po uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na nasze konto. Gdy tego dokonamy przywita nas krótki poradnik opisujący podstawowe części programu. Całość przygotowano w języku polskim, tak więc nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem podstaw nawigacji. A ta w dużej mierze opiera się na gestach. Część centralną stanowi strumień nowych wpisów, po prawej skrywają się interakcje, a jeszcze dalej wiadomości. U góry po lewej znajduje się skrót do podręcznego menu w którym znajdziemy pozostałe znane z Twittera kategorie takie jak listy, ulubione, zapisane wyszukiwania itp.

Wygląd i działanie programu możemy edytować w ustawieniach, te podzielono na kilka kategorii: interfejs, oś czasu, synchronizacja, powiadomienia, przeglądarka, zaawansowane, zarządzanie pamięcią i pozostałe. Każda z nich zawiera od kilku o kilkunastu pól, tak więc możliwości personalizacji są ogromne. Talon posiada także funkcjonalne widgety, które mogą wskazywać najnowsze wpisy bądź też interakcje. Wśród ciekawych opcji dodatkowych warto wspomnieć o możliwości planowania automatycznego dodawania tweetów.

Aplikacja nie posiada darmowe wersji testowej. Jednak inwestycja w pełną powinna się opłacić każdemu miłośnikowi Twittera. Przemyślany i dobrze zaprojektowany interfejs oraz ilość dostępnych opcji sprawiają, że Talon jest jednym z najlepszych klientów Twittera na Androida.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKlinker Apps
Liczba pobrań89
Data aktualizacji25 lis 2014
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Talon for Twitter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)