bDXVfDud

Tanida Demo Builder11.0.30.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tanida Demo Builder to przydatne narzędzie do tworzenia prezentacji, wideo-poradników oraz zaawansowanych filmów instruktażowych.

bDXVfDuf

Korzystając z aplikacji możemy nagrywać sekwencję wideo z pulpitu, własną narrację oraz różne dźwięki przy użyciu dołączonego mikrofonu, a także modyfikować utworzony film, poprawiając jakość obrazu i wzbogacając go o dodatkowe efekty wizualne. Program oferuje również możliwość wysyłania i udostępniania gotowych projektów na łamach serwisu YouTube.

Utworzone materiały wideo możemy modyfikować przy użyciu wbudowany edytora, składającego się z ekranu do podglądu filmu, dodatkowych narzędzi oraz osi czasu zapewniającej szybsze i wygodne zarządzanie utworzonymi nagraniami. Za jego pomocą możemy zmieniać długość nagrania, dodawać różne animacje i teksty oraz efekty dźwiękowe i specjalne. Tanida Demo Builder potrafi też łączyć sceny w jedną całość lub dzielić je na poszczególne fragmenty oraz powiększać dowolny fragment obrazu w utworzonym nagraniu.

Tanida Demo Builder posiada bogatą kolekcję gotowych szablonów i clipartów, narzędzie do konwersji plików SWF (Flash) oraz funkcje do ustawiania poziomu głośności, zabezpieczania filmu za pomocą hasła czy eksportowania gotowego projektu do pliku wykonywalnego EXE. Warto dodać, że za pomocą programu możemy tworzyć profesjonalne demonstracje – nagrywając wideo z pulpitu lub tworząc pokaz slajdów z dowolnej ilości plików graficznych przechowywanych na dysku twardym komputera.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Tanida Demo Builder 11.0.30.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
ProducentTanida Inc.
Liczba pobrań1 594
Data aktualizacji4 maj 2018
Rozmiar pliku78.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXVfDuK
bDXVfDvb