WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituTaskLayout
TaskLayout ikona

TaskLayout0.7.0.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

TaskLayout to program, który pozwala na zapisywanie i przywracanie określonego układu na pulpicie komputera.

Wykorzystując komputer do rozmaitych celów (np. pracy, nauki i rozrywki) zawsze dysponujemy jednym pulpitem, a po zakończeniu wykonywania danej czynności zamykamy określone aplikacje, powiązane z różnymi dziedzinami, którymi zajmujemy się na naszym pececie, by otworzyć inne programy. Ale nie musimy tego robić ręcznie, bowiem za pomocą TaskLayout możemy utworzyć kilka układów pulpitu komputera i przełączać się między nimi jednym kliknięciem.

TaskLayout umożliwia przygotowanie szablonu, który będzie zawierał listę uruchomionych aplikacji i okna znajdujące się w odpowiedniej pozycji na ekranie (np. wszystkie narzędzia umożliwiające edycję grafiki). Po utworzeniu danego układu można przypisać do niego skrót klawiaturowy.

Warto dodać, że TaskLayout działa bardzo szybko. Nawet, jeśli dany układ pulpitu wymaga uruchomienia wielu programów jednocześnie, wykonanie całej operacji trwa zaledwie kilka sekund.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentSystemGoods
Liczba pobrań134
Data aktualizacji28 paź 2019
Rozmiar pliku3.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
TaskLayout ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)