AndroidArchiwumProgramy archiwalneTasks (Zadania)
Tasks (Zadania) ikona

Tasks (Zadania)

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tasks to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja, dzięki której użytkownik jest w stanie zarządzać swoimi zadaniami zapisanymi na kontach Google. Integruje się ona z nimi, pozwala na edycję już istniejących zadań, jak i dodawanie zupełnie nowych.

Poszczególne zadania mogą być podzielone na grupy, zawierać termin wykonania (również godzinę, która nie jest synchronizowana) oraz opis w formie notatki. Lista zadań może być sortowana według ustawienia użytkownika, stanu lub terminu. Aplikacja pozwala na udostępnianie zadań w ramach systemowego systemu udostępnia, oznaczanie ich jako ukończone, jak również czyszczenie listy z takich zadań.

Aplikacja obsługuje dwa motywy graficzne oraz przypomnienia w formie dźwięków, wibracji i użycia diody LED, o ile urządzenie jest w nią wyposażone. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych widget wyświetla wybrane grupy lub wszystkie zadania, z jego poziomu jest możliwe także oznaczanie ich jako zakończone. Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej, która po 10 dniach użytkowania zaczyna wyświetlać reklamy. Poza tym nie ma ona innych ograniczeń, oferuje interfejs w języku polskim.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBitspin
Liczba pobrań232
Data aktualizacji2 wrz 2013
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Tasks (Zadania) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)