WindowsDomOrganizery osobisteTaskUnifier
TaskUnifier ikona

TaskUnifier4.3.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TaskUnifier to niewielka, a zarazem bardzo użyteczna aplikacja dla osób lubiących organizować swój czas. Pomaga zarządzać codziennymi zadaniami do wykonania czy czynnościami w obrębie projektu, w rezultacie pozwalając zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Program działa w oparciu o popularną metodę organizacji zajęć GTD (Getting Things Done), która ma za zadanie utrzymywanie na jak najwyższym poziomie produktywność w pracy i życiu codziennym. Z jego pomocą użytkownik definiować może dowolną ilość zadań i podzadań, tagować je, wyznaczać ich cel, czy ustalać procentowy poziom ukończenia. W głównym oknie aplikacji znajdziemy wszystkie zdefiniowane przez nas zajęcia pogrupowane w kategorie względem terminu wykonania, ważności i innych atrybutów.

TaskUnifier daje także możliwość gromadzenia dowolnych danych w postaci notatek tekstowych, a także tworzenie i edytowanie zadań z poziomu wbudowanego kalendarza. Pomocny on okazuje się także przy przeglądaniu zdefiniowanych wcześniej zajęć, pozwalając w czytelny sposób przeglądać plany dnia, tygodnia czy miesiąca. W aplikacji przechowywać możemy również dane kontaktowe.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 630
Data aktualizacji1 lut 2015
Rozmiar pliku19.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TaskUnifier ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)