bDTZRJIl

TC4Shell19.1.14

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

TC4Shell to narzędzie pozwalające na uruchamianie archiwów plików zapisanych w najpopularniejszych formatach, takich jak: 7-ZIP, RAR, ISO oraz kilkudziesięciu innych.

bDTZRJIn

Korzystanie z programu TC4Shell jest bardzo proste, gdyż aplikacja integruje się z Eksploratorem Windows i umożliwia korzystanie z techniki "przeciągnij i upuść", a także pozwala na kopiowanie czy wklejanie plików. Klikając prawym przyciskiem myszy na wybrane pliki możemy wykonać rozmaite operacje związane chociażby z zapakowaniem ich do archiwum i wysłaniu e-mailem.

Dodatkową opcją zawartą w TC4Shell jest łatwe w obsłudze zarządzanie hasłami, które służą do zabezpieczenia archiwów plików. Funkcja ta okaże się niezwykle przydatna wśród użytkowników wysyłających lub otrzymujących poufne dane.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TC4Shell 19.1.14wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
ProducentDec Software
Liczba pobrań468
Data aktualizacji15 sty 2019
Rozmiar pliku14.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZRJIS
bDTZRJJj