WindowsAkcesoriaKompresory plikówTC4Shell

TC4Shell21.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

TC4Shell to narzędzie pozwalające na uruchamianie archiwów plików zapisanych w najpopularniejszych formatach, takich jak: 7-ZIP, RAR, ISO oraz kilkudziesięciu innych.

Korzystanie z programu TC4Shell jest bardzo proste, gdyż aplikacja integruje się z Eksploratorem Windows i umożliwia korzystanie z techniki "przeciągnij i upuść", a także pozwala na kopiowanie czy wklejanie plików. Klikając prawym przyciskiem myszy na wybrane pliki możemy wykonać rozmaite operacje związane chociażby z zapakowaniem ich do archiwum i wysłaniu e-mailem.

Dodatkową opcją zawartą w TC4Shell jest łatwe w obsłudze zarządzanie hasłami, które służą do zabezpieczenia archiwów plików. Funkcja ta okaże się niezwykle przydatna wśród użytkowników wysyłających lub otrzymujących poufne dane.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentDec Software
Liczba pobrań510
Data aktualizacji4 sty 2022
Rozmiar pliku17.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)