TCP Optimizer ikona

TCP Optimizer4.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TCP Optimizer to darmowe narzedzie dla systemu operacyjnego Windows, które oferuje możliwość zoptymalizowania połączenia internetowego użytkownika i zwiększenie jego szybkości.

Wykorzystywanie zaawansowanych algorytmów umożliwia programowi TCP Optimizer odnalezienie najlepszego okienka TCP dla określonego połączenia internetowego. Umożliwia on dostosowanie wszystkich powiązanych parametrów TCP/IP, takich jak MTU czy RWIN, jak również bardziej zaawansowanych (QoS i ToS/Diffserv). Brzmi to bardzo skomplikowanie, ale tak naprawdę wystarczy określić prędkość łącza, wybrać odpowiedni tryb pracy i zatwierdzić przyciskiem, by TCP Optimizer rozpoczął działanie.

TCP Optimizer zostało stworzone z myślą o optymalizacji szerokopasmowego połączenia internetowego, ale w praktyce może być stosowane do ulepszenia działania dowolnego połączenia (nawet modemowego). Dodatkowe narzędzia pozwalają na sprawdzanie średniego czasu oczekiwania na hosta i znalezienie możliwie największego pakietu (MTU).

Warto dodać, że TCP Optimizer nie wymaga instalacji. Po pobraniu wystarczy uruchomić narzędzie z poziomu administratora systemu operacyjnego Windows.

Udostępnij
TCP Optimizer 4.1.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Liczba pobrań11 006
Data aktualizacji11 sty 2021
Rozmiar pliku0.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TCP Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)