WindowsNarzędziaNarzędzia administracyjne i internetoweTCP Optimizer
TCP Optimizer ikona

TCP Optimizer4.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TCP Optimizer to darmowe narzedzie dla systemu operacyjnego Windows, które oferuje możliwość zoptymalizowania połączenia internetowego użytkownika i zwiększenie jego szybkości.

Wykorzystywanie zaawansowanych algorytmów umożliwia programowi TCP Optimizer odnalezienie najlepszego okienka TCP dla określonego połączenia internetowego. Umożliwia on dostosowanie wszystkich powiązanych parametrów TCP/IP, takich jak MTU czy RWIN, jak również bardziej zaawansowanych (QoS i ToS/Diffserv). Brzmi to bardzo skomplikowanie, ale tak naprawdę wystarczy określić prędkość łącza, wybrać odpowiedni tryb pracy i zatwierdzić przyciskiem, by TCP Optimizer rozpoczął działanie.

TCP Optimizer zostało stworzone z myślą o optymalizacji szerokopasmowego połączenia internetowego, ale w praktyce może być stosowane do ulepszenia działania dowolnego połączenia (nawet modemowego). Dodatkowe narzędzia pozwalają na sprawdzanie średniego czasu oczekiwania na hosta i znalezienie możliwie największego pakietu (MTU).

Warto dodać, że TCP Optimizer nie wymaga instalacji. Po pobraniu wystarczy uruchomić narzędzie z poziomu administratora systemu operacyjnego Windows.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań16 412
Data aktualizacji11 sty 2021
Rozmiar pliku0.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TCP Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)