WindowsNarzędziaSynchronizacja danychTeamDrive
TeamDrive ikona

TeamDrive5.1.0.3539

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TeamDrive to coraz popularniejsze na całym świecie, wieloplatformowe i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające synchronizację danych pomiędzy wieloma komputerami. Z powodzenie wykorzystywane ono może być do zautomatyzowanego przenoszenia plików pomiędzy stacjami roboczymi w sieci, jak również zarządzania projektami i współpracy programistów.

W ramach darmowego konta w ręce użytkownika trafia 2 GB przestrzeni dyskowej ulokowanej na zewnętrznych serwerach producenta. Gromadzone mogą być na niej dowolne dane, których bezpieczną transmisję pomiędzy komputerami zapewnia algorytm AES-256. Jedynie użytkownik z prawami administratora posiada możliwość nadawania praw dostępu do współdzielonych przy użyciu TeamDrive danych. Program pozwala monitorować poszczególnych użytkowników i rejestrować informacje o ich aktywności. Nie zabrakło również opcji pracy narzędzia w trybie offline.

Korzystając z TeamDrive użytkownik definiuje przestrzenie, w obrębie których udostępniane są różnego rodzaju dane. Oferowane przez program funkcje dają możliwość tworzenia dowolnej ilości przestrzeni, zarówno pustych, jak również na bazie istniejących już na lokalnym dysku lokalizacji. Dostęp do współdzielonych zasobów posiadają jedynie zaproszeni użytkownicy, posiadający odpowiednie uprawnienia. Po wykryciu jakichkolwiek zmian w zawartości danej przestrzeni jest ona samoczynnie synchronizowana z wszystkimi komputerami, mającymi do niej dostęp.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 445
Data aktualizacji9 lut 2024
Rozmiar pliku117.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
TeamDrive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)