TeamViewer teraz także na Linuksa

TeamViewer teraz także na Linuksa

14.04.2010 18:03, aktualizacja: 14.04.2010 23:53

Świetny program do zdalnego kontrolowania systemów operacyjnych, TeamViewer, dostępny jest już także dla użytkowników systemu Linux.

TeamViewer to bezpłatne narzędzie przeznaczone do zdalnego kontrolowania systemu poprzez Internet bez konieczności instalacji serwera/klienta na dysku twardym komputera. Program dostępny był już dla takich systemów jak Windows czy Mac OS X. Teraz programiści przygotowali wersje programu przeznaczone dla takich dystrybucji Linuksa jak Debian, Ubuntu, Rad Hat, Fedora, Suse czy Mandriva w wersji 64-bitowej i 32-bitowej. Wprowadzono większość funkcji dostępnych w wersji TeamViewera dla systemu Windows, niektóre jednak mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Błędy zostaną wyeliminowane w kolejnych wersjach programu.

Aplikację TeamViewer z powodzeniem można wykorzystywać od przenoszenia danych pomiędzy komputerami, prowadzenia czatów, wirtualnych szkoleń, pokazów prezentacji na żywo odtwarzanych bezpośrednio na PC klienta, aż po zarządzanie serwerem bazującym na platformie Linux. W najnowszej wersji TeamViewera m.in. poprawiono wygląd menu programu.

Najnowszą wersję beta programu TeamViewer przeznaczoną dla systemów z rodziny Linux można już pobrać z naszego vortalu. Aplikację mogą pobrać również użytkownicy systemu Windows, jak i Mac OS X.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)