WindowsGryBijatykiTeenage Mutant Ninja Puppets

Teenage Mutant Ninja Puppets

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Produkcja powstała w trakcie ubiegłorocznej imprezy Breakpoint 2007 w Niemczech. Zdobyła 2 miejsce w kategorii "96k game". Teenage Mutant Ninja Puppets nie powala oprawą audiowizualną, ale stanowi świetną odskocznię dla zmęczonego nauką czy pracą umysłu. Przy pomocy kursorów kierujemy podobną w swych ruchach do szmacianej lalki postacią, starając się przy tym stoczyć pojedynek na pięści z oponentem o podobnych właściwościach ruchowych. Gra posiada w miarę bogate menu ustawień, w którym możemy decydować o poziomie trudności jak i o ilości graczy oraz przeciwników. Teenage Mutant Ninja Puppets w przeciwieństwie do gier "na pięć minut" naprawdę potrafi wciągnąć ;-).

Uwaga: Biorąc pod uwagę prostotę gry, posiada ona stosunkowo wysokie wymagania systemowe: - procesor klasy Intel Pentium III 1GHz - karta graficzna 32 MB - pamięć RAM 512 MB

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
ProducentHikey
Liczba pobrań14 637
Data aktualizacji4 sty 2008
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)