bDTYJOol

Teenage Mutant Ninja Puppets

Strona głównaWindowsGryBijatykiTeenage Mutant Ninja Puppets
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Produkcja powstała w trakcie ubiegłorocznej imprezy Breakpoint2007 w Niemczech. Zdobyła 2 miejsce w kategorii "96k game". TeenageMutant Ninja Puppets nie powala oprawą audiowizualną, ale stanowiświetną odskocznię dla zmęczonego nauką czy pracą umysłu. Przypomocy kursorów kierujemy podobną w swych ruchach do szmacianejlalki postacią, starając się przy tym stoczyć pojedynek na pięści zoponentem o podobnych właściwościach ruchowych. Gra posiada w miarębogate menu ustawień, w którym możemy decydować o poziomietrudności jak i o ilości graczy oraz przeciwników. Teenage MutantNinja Puppets w przeciwieństwie do gier "na pięć minut" naprawdępotrafi wciągnąć ;-).

bDTYJOon

Uwaga: Biorąc pod uwagę prostotę gry, posiada ona stosunkowo wysokiewymagania systemowe: - procesor klasy Intel Pentium III 1GHz - karta graficzna 32 MB - pamięć RAM 512 MB

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Teenage Mutant Ninja Puppets nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.36 ocen
ProducentHikey
Liczba pobrań14 633
Data aktualizacji4 sty 2008
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTYJOoS
bDTYJOpj