Telewizja Tu i Tam ikona

Telewizja Tu i Tam2.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja przeznaczona dla użytkowników sieci Orange (wystarczy zwykły starter) zarejestrowanych w serwisie Orange.pl. Daje dostęp do kanałów TV oraz usługi VOD pomarańczowego operatora z poziomu naszego smartfonu.

Aby skorzystać z Telewizja Tu i Tam należy zalogować się na nasze konto. Nawet bez wykupienia dodatkowych pakietów mamy dostęp do paru darmowych kanałów (głównie są to autorskie stacje Orange) oraz możliwość wypożyczanie filmów i seriali. Obraz z większości przypadków jest dobry, choć nie ma tu mowy o HD.

Za pomocą dodatkowo płatnych pakietów możemy zwiększyć ilość dostępnych kanałów oraz otrzymać zestaw "darmowych" filmów. Wykonanie aplikacji rozczarowuje. Interfejs choć nie sprawia większych problemów jest brzydki i niespójny. Telewizja Tu i Tam stara się wpasować w stylistykę iOS, ale całość wygląda niespójnie i chaotycznie. To najsłabszy element programu. Dodatkowo okresowo zdarzają się problemy z transmisjami. Aplikacja dostępna jest za darmo, skorzystać z niej może każdy posiadacz konta w serwisie Orange.pl

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentOrange Polska
Liczba pobrań112
Data aktualizacji15 lut 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Telewizja Tu i Tam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)