Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile ikona

Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile1.0.5226.123

Strona głównaWindowsGryAkcja i strzelankiTencent Gaming Buddy PUBG Mobile
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tencent Gaming Buddy to emulator Androida, przygotowany do grania w jedną tylko grę – PUBG Mobile. Dzięki niemu bardzo popularną mobilną strzelankę można uruchamiać na Windowsie i używać w niej klawiatury i myszki, grając na dużym ekranie komputera.

W ustawieniach emulatora można wybrać możliwości graficzne, rozdzielczość dostępną dla gry (od 720p do 4K), ustawienia silnika renderującego i tym podobne. Ponadto emulator daje możliwość zmiany klawiszy przypisanych do akcji w grze. Domyślne klawisze są standardowe dla strzelanek – WSAD służą do poruszania się, myszką celujemy i strzelamy.

Warto zaznaczyć, że dla wyrównania szans gracze korzystający z emulatorów zostaną połączeni z drużynami, które także używają emulatorów.

Mimo że emulator jest świadomy obecności klawiatury, w niektórych sytuacjach (wpisywanie imienia, rozmowa na czacie) widoczna będzie klawiatura ekranowa.

Udostępnij
Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile 1.0.5226.123wersja stabilna (32-bit)
Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile 1.0.5226.123wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentTencent, Inc.
Liczba pobrań2 368
Data aktualizacji10 maj 2018
Rozmiar pliku8.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)