WindowsGryAkcja i strzelankiTencent Gaming Buddy PUBG Mobile
Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile ikona

Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile1.0.5226.123

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tencent Gaming Buddy to emulator Androida, przygotowany do grania w jedną tylko grę – PUBG Mobile. Dzięki niemu bardzo popularną mobilną strzelankę można uruchamiać na Windowsie i używać w niej klawiatury i myszki, grając na dużym ekranie komputera.

W ustawieniach emulatora można wybrać możliwości graficzne, rozdzielczość dostępną dla gry (od 720p do 4K), ustawienia silnika renderującego i tym podobne. Ponadto emulator daje możliwość zmiany klawiszy przypisanych do akcji w grze. Domyślne klawisze są standardowe dla strzelanek – WSAD służą do poruszania się, myszką celujemy i strzelamy.

Warto zaznaczyć, że dla wyrównania szans gracze korzystający z emulatorów zostaną połączeni z drużynami, które także używają emulatorów.

Mimo że emulator jest świadomy obecności klawiatury, w niektórych sytuacjach (wpisywanie imienia, rozmowa na czacie) widoczna będzie klawiatura ekranowa.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTencent, Inc.
Liczba pobrań3 266
Data aktualizacji10 maj 2018
Rozmiar pliku8.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)