TexitEasy ikona

TexitEasy0.21.4

WindowsBiuroEdytory tekstówTexitEasy
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TexitEasy to darmowy i multiplatformowy edytor LaTeX wyposażony w najważniejsze funkcje, jakich oczekujemy od narzędzia tego rodzaju.

Dzięki możliwości nagrywania makr, korzystanie z TexitEasy może być jeszcze bardziej komfortowe, pozwalając użytkownikom na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Nie trzeba również zmagać się z interfejsem, gdyż jest on niezwykle przejrzysty i intuicyjny, przez co możemy skupić się wyłącznie na pracy.

TexitEasy warto docenić za obecność wielu istotnych opcji, takich jak np. moduł uzupełniania kodu, sprawdzanie pisowni, wyszukiwanie za pomocą wyrażeń regularnych, ukrywanie plików pomocniczych oraz przywracanie ostatniej sesji. Bardzo przydatna jest także wbudowana przeglądarka dokumentów w formacie PDF.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTexitEasy
Liczba pobrań147
Data aktualizacji6 mar 2018
Rozmiar pliku25.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TexitEasy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)