bDUMXUXp
Textadept ikona

Textadept11.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Textadept to wieloplatformowy edytor tekstowy przeznaczony w szczególności dla programistów, poszukujących szybkiego i lekkiego narzędzia, które wspomoże ich w codziennej pracy.

bDUMXUXr

Program wygląda dość niepozornie, ale pomimo swego minimalizmu, posiada dużo wartościowych funkcji, które z pewnością zostaną docenione przez zaawansowanych użytkowników. Przede wszystkim Textadept jest nastawiony na to, aby w zasadzie cała obsługa programu odbywała się za pośrednictwem klawiatury, oferując skróty klawiszowe dla praktycznie każdej akcji i komendy. Dzięki obsłudze kolorowania i podkreślania składni kodu dla ponad 90 różnych języków programowania, możemy być pewni, że nie pogubimy się w setkach linii kodu.

Textadept oferuje również moduł automatycznego uzupełniania wpisywanych wyrażeń, możliwość edytowania wielu dokumentów w jednym oknie aplikacji, a do tego pozwala na spersonalizowanie m.in. wykorzystywanej kolorystyki. Całość dopełnia obsługa wtyczek i rozszerzeń tworzonych przez społeczność użytkowników.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Textadept 11.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMitchell
Liczba pobrań225
Data aktualizacji11 mar 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Textadept ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUMXUXW
bDUMXUYn