AndroidKomunikacja/społecznośćWiadomości SMS i MMSTextra SMS
Textra SMS ikona

Textra SMS4.74

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Textra SMS to aplikacja do obsługi wiadomości sms i mms. Nie tylko oferuje więcej możliwości niż większość programów systemowych, ale również jest bezpieczniejsza.

Aby ustawić Textra SMS jako główną aplikację do obsługi wiadomości tekstowych wystarczy skorzystać ze specjalnego przycisku z poziomu programu. Główną zaletą Textra SMS jest możliwość wyświetlania nowych wiadomości w oknie, niezależnie od tego z jakiej aplikacji w danym momencie korzystamy. Dzięki temu nie tylko szybko zapoznamy się z jej treścią, ale i odpiszemy nadawcy.

W równie szybki sposób możemy wywołać nowe okno wiadomości tekstowej. Odpowiedni skrót jest umieszczany w pasku powiadomień. Są to jednak tylko opcje dodatkowe. Z Textra SMS możemy korzystać jak z tradycyjnej aplikacji do obsługi sms. Wśród zalet należy wspomnieć o współpracy z Android Wear oraz łatwej możliwości tworzenia listy blokowanych kontaktów.

Poza interfejsem zgodnym z wytycznymi material design program oferuje spore możliwości personalizacji wyglądu. Dodatkowo dzięki częstym aktualizacjom jest bezpieczniejszy od wielu systemowych programów. Dobrym przykładem może być ochrona przed exploitem Stagefright. Textra SMS dostępny jest za darmo. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości sms i mms spośród dostępnych w Google Play.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 359
Data aktualizacji15 lip 2024
System operacyjnyAndroid 7.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Textra SMS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)