WindowsGrySymulatoryThe Aurora Wager 3

The Aurora Wager 3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Aurora Wager to prosty, ale w miarę szczegółowy symulator lotu balonem stworzony przez autorów w kilka dni na specjalny konkurs 7DRL.

Gracz przyjmuje zakład od swojego znajomego o to, kto pierwszy przy użyciu własnego aerostatu dotrze na Biegun Północny. Wyścig rozpoczynamy od skonfigurowania "elementu napędowego", dzięki któremu balon napełni się gorącym powietrzem i będzie w stanie unieść nas wraz z gondolą w powietrze. Nie zapominamy również o zrzuceniu balastu, odpowiednim ustawieniu kompasu oraz innych niezbędnych do lotu przyrządów.

Będąc już w powietrzu naszym podstawowym zadaniem jest łapanie możliwie najlepszych prądów powietrznych umożliwiających jak najszybsze dotarcie na Biegun. Kolejną istotną kwestią są zapasy paliwa oraz żywności, które trzeba będzie systematycznie uzupełniać lądując na napotkanych na szlaku wyspach. Niejednokrotnie przyjdzie nam zwiedzić ogromne połacie terenów zanim wyposażymy siebie i statek w odpowiedni ekwipunek.

W trakcie rozgrywki nie skupiamy się jedynie na czynnościach bezpośrednio związanych z obsługą licznych urządzeń sterowniczych, szeregu wskaźników, zegarów, liczników, ale upajamy się cudownymi widokami oraz pięknem otaczającej nas zewsząd przyrody zapominając mimowolnie o podstawowym celu wyprawy.

The Aurora Wager 3 to dość szczegółowy symulator lotu balonem, który oprócz świetnej zabawy polegającej na sterowaniu statkiem dostarcza masę miłych doznań i zapewnia dobre samopoczucie na długi czas ;-).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 927
Data aktualizacji5 kwi 2013
Rozmiar pliku79.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)