bDZJLsut
The Bat! ikona

The Bat!9.3.3.0 Professional Edition

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Bat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący dotradycji najlepszych narzędzi tego typu.

bDZJLsuv

Łatwość użycia i polskawersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dlapoczątkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcjikonfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnieTheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Fakt, żeprogram tego typu, nie będąc darmowy, cały czas zwiększa ilośćswoich fanów jest chyba najlepszą rekomendacją. Aplikacja bogata wwiele ciekawych możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, edytorHTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe,wbudowany harmonogram i przypominacz i wiele innych.

Program faktycznie nie ma się czego wstydzić - niespotykaniebogaty zestaw definicji do filtrowania przesyłek, jeden znajbardziej imponujących systemów do obsługi szablonów iniesamowita konfigurowalność praktycznie każdego aspektu działaniaprogramu powodują, że jedynym ograniczeniem możliwości TheBat'a wzakresie poczty elektronicznej jest wyobraźnia użytkownika. Nie bezznaczenia jest także polska strona domowa programu, którademonstruje kreatywne podejście do oferowanych opcji. Wszystko tosprawa, że reszta opcji którymi pochwalić może się takżekonkurencja - wygodna obsługa wielu kont, ergonomiczna książkaadresów, funkcje bezpieczeństwa (zabezpieczenia antywirusowe,szyfrowanie i autentykacja), opcje archiwizacyjne i współpraca zinnymi narzędziami - wydaje się w przypadku TheBat!'a zbytoczywista, żeby o niej wspominać.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
The Bat! 9.3.3.0 Professional Editionwersja stabilna (32-bit)
The Bat! 9.3.3.0 Professional Editionwersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.8115 ocen
ProducentRitLabs
Liczba pobrań89 317
Data aktualizacji29 sty 2021
Rozmiar pliku102.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
The Bat! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZJLsva
bDZJLsvr