WindowsGryZręcznościoweThe Button Affair

The Button Affair

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Button Affair to sympatyczna gra zręcznościowa czerpiąca klimat i fabułę ze wczesnych filmów o Jamesie Bondzie oraz przedstawiona w wyjątkowej, komiksowej oprawie graficznej.

W grze wcielamy się w sławnego złodzieja Enzo Gabriela, który oprócz drogocennych przedmiotów uwielbia również podkradać kobiece serca. W przedstawionym tytule Enzo jednak skupia się w szczególności na tytułowym diamencie znanym jako Button, którego za wszelką cenę chce dorzucić do swojej kolekcji, a który aktualnie znajduje się w posiadaniu pewnego, znanego bogacza. Pierwsza próba kradzieży niestety nie udaje się i Enzo trafia do więzienia. W niedługim jednak czasie ucieka z niego, by ponownie starać się przejąć diament.

W trakcie rozgrywki poskaczemy nad laserami, zapadniami, ominiemy strażników, więźniów, a nawet trafimy na dach rozpędzonego pociągu. Niejednokrotnie trzeba będzie zapamiętywać kolejność pułapek, aby przebrnąć dalej. Częste zgony nie będą jednak zbyt dokuczliwe, bo etapy podzielone są na fragmenty, w których można zapisać stan gry za pośrednictwem prostych mini gier zainstalowanych na specjalnych, komputerowych terminalach. Grę obsługuje się trzema przyciskami – góra to skok, dół przewrót, a w bok przyśpieszenie biegu.

Cała historia opowiadana jest w formie przemyślanych, komiksowych wstawek utrzymanych w niezwykle ciekawym stylu, któremu dodatkowego smaczku dodaje komiksowa grafika i typowo „szpiegowska” muzyka.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 330
Data aktualizacji1 mar 2013
Rozmiar pliku161.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)