iOSAkcesoriaKalkulatory i konwerteryThe Calculator Free
The Calculator Free ikona

The Calculator Free7.12.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

The Calculator Free to aplikacja kalkulatora, który oferuje zarówno podstawowe działania, jak też możliwość prowadzenia bardziej zaawansowanych obliczeń.

Zaletą programu jest jego prosty interfejs, który pozwala skupić się na podstawowym zadaniu, czyli wykonywaniu działań matematycznych. Ciekawą funkcją jest historia prowadzonych obliczeń, dzięki której można szybko wrócić do wykorzystanych wcześniej formuł matematycznych. Posiadacze smartzegarków Apple Watch skorzystają zaś z wersji na urządzenia ubieralne, która pozwala dokonywać obliczeń matematycznych na nadgarstku.

Twórcy programu ciekawie rozwiązali problem dostępu do bardziej zaawansowanych formuł obliczeniowych. Gdy trzymamy urządzenie pionowo, wtedy The Calculator Free wyświetla podstawowe funkcje, do dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia i obliczania procentów. Gdy zaś obrócimy urządzenie w poziomie, wtedy na ekranie pojawią się dodatkowe przyciski służące m.in. do potęgowania, obliczania funkcji trygonometrycznych, pierwiastkowania itp.

The Calculator Free jest dostępny bezpłatnie, ale za niektóre funkcje trzeba dodatkowo zapłacić. Ok. 2 euro kosztuje wersja aplikacji na iPada, a podobną kwotę wydamy, aby wyłączyć wyświetlane w aplikacji reklamy. Z kolei ok. 1 euro będzie nas kosztowała każda z trzech paczek z dodatkowymi motywami graficznymi służącymi do personalizacji wyglądu programu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań100
Data aktualizacji31 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
The Calculator Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)