WindowsGryZręcznościoweThe Fly 1.3

The Fly 1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Żyją pośród nas. Ich liczebność określana jest na setki milionów razy większą niż populacja ludzka. Występują praktycznie w każdym zakątku naszego globu. Zazwyczaj bez naszej wiedzy i zgody dzielą z nami niemal wszystkie miejsca nie odstępując nas nawet na krok. Przez naukowców określane największymi zabójcami, insekty - bo o nich właśnie mowa - wiodą spokojny żywot żerując w naszych gospodarstwach, na naszych zapasach i niejednokrotnie na naszych nerwach :)

O tym jak naprawdę wygląda żywot owada, jak zdobywa pożywienie, skąd je bierze i jakie czyhają na niego w związku z tym niebezpieczeństwa, można łatwo się przekonać grając w The Fly. Nasz bohater, pan(i) Mucha, ma za zadanie zmagazynowanie jak największej ilości pożywienia w ściśle określonym przedziale czasowym. Oprócz "artykułów spożywczych" rozsypanych na całej długości blatu, przed naszą bohaterką (przyjmijmy, że to jednak pani Mucha:), otwiera się możliwość zdobycia takich przedmiotów jak papierosy, puste lub pełne puszki po napojach, ogórki, orzechy itp. Wszystkie one nie należą do stałych składników muszej diety, więc po co te wszystkie karkołomne i niebezpieczne czynności związane z ich zdobyciem? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, poznać ją można już po zakończeniu pierwszego układu. Wszystkie musze "trofea" trafiają na licytację, której uczestnikami okazują się zaprzyjaźnione, sympatyczne karaczany :) Uzyskane w ten sposób środki pani Mucha może zainwestować w podniesienie swej siły, zwinności i szybkości latania. Ta ostatnia w dalszych układach wydaje się priorytetowa, gdyż rozwścieczony gospodarz z łapką na muchy w ręku nie okazuje żadnej litości dla głodnego insekta. Gdy łapka zawodzi, wówczas posuwa się do bardziej drastycznych sposobów eksterminacji insekta. Grze towarzyszy miła muzyka, kanon przeróżnych odgłosów dobiegających wprost z farmy oraz fantastycznie dopracowana oprawa graficzna. Dodatkowo spośród opcji do wyboru mamy liczbę graczy, rodzaj i długość rozgrywki oraz poziom trudności. Warto dodać, że gra nie należy do najłatwiejszych, a kombinacja kursorów z klawiszami "Enter" i prawym "Shiftem" wymaga sporego opanowania. Myślę, że The Fly nie znudzi się szybko nikomu. Zachęcam wszystkich do gry życząc tym samym udanej zabawy.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań14 431
Data aktualizacji29 lip 2005
Rozmiar pliku6.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)