bDTTqPNN

The Fly 1.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Żyją pośród nas. Ich liczebność określana jest na setki milionówrazy większą niż populacja ludzka. Występują praktycznie w każdymzakątku naszego globu. Zazwyczaj bez naszej wiedzy i zgody dzielą znami niemal wszystkie miejsca nie odstępując nas nawet na krok.Przez naukowców określane największymi zabójcami, insekty - bo onich właśnie mowa - wiodą spokojny żywot żerując w naszychgospodarstwach, na naszych zapasach i niejednokrotnie na naszychnerwach :)

bDTTqPNP

O tym jak naprawdę wygląda żywot owada, jak zdobywa pożywienie,skąd je bierze i jakie czyhają na niego w związku z tymniebezpieczeństwa, można łatwo się przekonać grając w TheFly. Nasz bohater, pan(i) Mucha, ma za zadanie zmagazynowanie jaknajwiększej ilości pożywienia w ściśle określonym przedzialeczasowym. Oprócz "artykułów spożywczych" rozsypanych na całejdługości blatu, przed naszą bohaterką (przyjmijmy, że to jednakpani Mucha:), otwiera się możliwość zdobycia takich przedmiotów jakpapierosy, puste lub pełne puszki po napojach, ogórki, orzechy itp.Wszystkie one nie należą do stałych składników muszej diety, więcpo co te wszystkie karkołomne i niebezpieczne czynności związane zich zdobyciem? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, poznać ją możnajuż po zakończeniu pierwszego układu. Wszystkie musze "trofea" trafiają na licytację, której uczestnikamiokazują się zaprzyjaźnione, sympatyczne karaczany :) Uzyskane w tensposób środki pani Mucha może zainwestować w podniesienie swejsiły, zwinności i szybkości latania. Ta ostatnia w dalszychukładach wydaje się priorytetowa, gdyż rozwścieczony gospodarz złapką na muchy w ręku nie okazuje żadnej litości dla głodnegoinsekta. Gdy łapka zawodzi, wówczas posuwa się do bardziejdrastycznych sposobów eksterminacji insekta. Grze towarzyszy miła muzyka, kanon przeróżnych odgłosówdobiegających wprost z farmy oraz fantastycznie dopracowana oprawagraficzna. Dodatkowo spośród opcji do wyboru mamy liczbę graczy,rodzaj i długość rozgrywki oraz poziom trudności. Warto dodać, że gra nie należy do najłatwiejszych, a kombinacjakursorów z klawiszami "Enter" i prawym "Shiftem" wymaga sporegoopanowania. Myślę, że The Fly nie znudzi się szybko nikomu. Zachęcam wszystkichdo gry życząc tym samym udanej zabawy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
The Fly 1.3 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań14 398
Data aktualizacji29 lip 2005
Rozmiar pliku6.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTqPOu
bDTTqPOL