iOSEdukacja i naukaBiologia i chemiaThe Human Body by Tinybop
The Human Body by Tinybop ikona

The Human Body by Tinybop3.6.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rozbudowany, multimedialny atlas ludzkiego ciała nie tylko dla najmłodszych. Jego zadaniem jest nauka poprzez zabawę i interakcję. Dzięki temu łatwiej i przyjemniej przyswoić sobie tajniki działania ludzkiego organizmu.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od stworzenia konta dziecka. Może być ich kilka. Wybieramy imię, kolor oraz model na jakim będziemy chcieli się uczyć. Dostępne jest także konto dla rodzica, z poziomu którego zarządzamy innymi. Po wstępnej konfiguracji, możemy przystąpić do poznawania tajników działania ludzkiego ciała.

Widoczne kontury wypełiamu poszczególnymi elementami, takimi jak układ nerwowy, krwionośny, kostny itd. Każdy z nich posiada wiele drobnych, interaktywnych elementów. Przykładowo układ pokarmowy pozwala nam jeść wybrane produkty i obserwować ich trawienie. Układ nerwowy pozwala prześledzić pracę oka, przy współpracy z kamerą urządzenia. Takich smaczków jest zdecydowanie więcej, a wszystkie opatrzono odpowiednią grafiką, animacją oraz dźwiękiem.

Przytrzymując palec na dowolnej części organizmu, dziecko może nagrać swój komentarz, albo wiadomością głosową, na którą później odpowie rodzic. Z menu programu możemy ustalimy jakie elementy będą widoczne, w tym dodać podpisy. Interfejs w języku polskim znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji. Panel rodzica pozwala zarządzać kontami, a także pobrać podręczniki, które pozwolą lepiej wykorzystać wiedzę zawartą w programie.

The Human Body by Tinybop to jedna z najlepszych aplikacji edukacyjnych dostępnych na iOS. Bawi i uczy niezależnie od wieku. Jej pełna wersja to wydatek wysokości 3, 99 euro. Dostępna jest również darmowa edycja Lite, która pozwala zapoznać się z możliwościami aplikacji.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTinybop Inc.
Liczba pobrań198
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
The Human Body by Tinybop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)