The Mighty Quest for Epic LootOpen Beta

WindowsGryRPG i MMOThe Mighty Quest for Epic Loot
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Już po samym przydługim tytule grę The Mighty Quest for Epic Loot trudno raczej brać na poważnie, ale taki właśnie był główny zamysł twórców projektu.

Mieszkańcom Królestwa Obfitości zależy tylko i wyłącznie na jednym – złocie. Zrobią wszystko, aby skarbce ich zamków zapełniły się klejnotami, precjozami i innymi wartościowymi przedmiotami. Jednak by tak się stało muszą oni systematycznie wyruszać na podboje cudzych twierdz.

Rozgrywka w grze podzielona jest zasadniczo na dwie części. Pierwsza polega na zaprojektowaniu rozmieszczenia pomieszczeń we własnym zamku, a kolejna na dorzuceniu do tego systemu wyrafinowanych pułapek lub strażników lecz w taki sposób, aby śmiałkowie żądni naszych bogactw zbyt łatwo nie mogli się do nich dostać. Tutaj tytuł bardzo przypomina klasycznego Dungeon Keepera. Im nasza warownia częściej jest atakowana nieudolnie, tym lepiej dla naszego portfela. Jednak aby mówić o większych środkach na rozwój, sami musimy je pozyskać atakując cudze mury. To powoduje, że grze bliżej w tym aspekcie chociażby do Diablo.

Zadania podjąć możemy się jedną z czterech klas bohaterów, z których każdy posiada indywidualne zdolności oraz umiejętności. Należy więc umiejętnie dobrać postać do upatrzonego celu. Ślepy na jedno oko łucznik jest mistrzem likwidowania z dystansu obrońców skarbów, mocny rycerz wbiega w grubym pancerzu prosto w stado przeciwników, czarodziej w złodziejskim fachu oczywiście wykorzystuje magię zaś awanturnica posługuje się sprawnie toporem większym od niej samej. Z biegiem czasu każda z klas zdobywać będzie coraz to lepszy oręż i pancerz co idzie w parze z awansowaniem na kolejne poziomy.

The Mighty Quest for Epic Loot to energiczna i wciągająca bijatyka. Oprócz ciągłego okładania się i walki na całego zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł powinien zapewnić długie godziny dobrej zabawy.

Uwaga!

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań717
Data aktualizacji7 mar 2014
Rozmiar pliku1500.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)