"The Sims 4" za darmo na Origin na PC i Mac. Warto się spieszyć – promocja trwa tylko kilka dni

"The Sims 4" za darmo na Origin na PC i Mac. Warto się spieszyć – promocja trwa tylko kilka dni

"The Sims 4" za darmo / Fot. Materiały prasowe
"The Sims 4" za darmo / Fot. Materiały prasowe
22.05.2019 11:45

Tylko do 28 maja mamy szansę pobrać The Sims 4 za darmo, dzięki promocji w sklepie Origin. Jak otrzymać na stałe The Sims 4?

Jak pobrać The Sims 4 za darmo?

The Sims 4 dostępne jest teraz na darmo dla wszystkich użytkowników Origin. Aby zyskać grę na własność należy dodać ją do swojego konta Origin za pośrednictwem strony sklepu lub bezpośrednio z aplikacji Origin. Gra dodana do konta zostaje przypisana do niego na stałe, dzięki czemu możemy cieszyć się nią również po okresie trwania promocji.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

W akcji promocyjnej możemy otrzymać jedynie The Sims 4 Edycję Standardową, wszystkie dodatki muszą zostać kupione osobno. Promocja obejmuje wersje na PC i Mac, a trwa do 28 maja 2019.

The Sims 4 – nie tylko na PC i MAC

Seria The Sims to zdecydowanie najpopularniejszy na świecie symulator „zwykłego” życia. Czwarta odsłona serii oferuje nam wiele znanych rozwiązań, ale także wprowadza liczne nowości, którymi możemy się cieszyć przede wszystkim dzięki dodatkom do gry, pakietom rozgrywki oraz pakietom akcesoriów.

The Sims 4 wraz z dodatkami dostępna jest również na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Dużą popularnością cieszy się również nowa gra mobilna The Sims.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)