Origin Origin 10.5.60

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Origin to platforma internetowa, stworzona przez firmę Electronic Arts, która umożliwia kupowanie i pobieranie gier tego producenta, ale również testowanie wersji demonstracyjnych oraz granie w pozycje udostępnione bezpłatnie.

Baza gier Origin obejmuje większość najpopularniejszych gier EA, w tym również wydania przedpremierowe, zanim jeszcze pojawią się one na sklepowych półkach. Zaletą platformy bez wątpienia jest także cena poszczególnych tytułów, w większości przypadków niższa o kilkadziesiąt procent w porównaniu do standardowych "pudełkowych" edycji.

Do korzystania z platformy wymagana jest bezpłatna rejestracja konta użytkownika oraz instalacja na komputerze aplikacji klienckiej, z poziomu której możemy zarządzać swoim profilem, kupować, pobierać i uruchamiać gry. Origin wyposażony został w ciekawą technologię, dzięki której możemy kontynuować rozgrywkę od tego samego momentu z poziomu dowolnego komputera połączonego z platformą.

Origin pozwala dodatkowo na konsolidację biblioteki gier, tj. dodawanie do naszego konta praktycznie każdej gry EA, jaką wcześniej zakupiliśmy. W tym celu wystarczy jedynie wprowadzić kod produktu, a gra zostanie dodana do biblioteki. Platforma dostępna jest również na urządzenia mobilne iPhone, iPad, iPod touch oraz Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, dość duża baza gier, łatwy w obsłudze
Zamulanie systemu, MILIONY bugów
ocena użytkownika
31.01.2017 00:11 • Recenzja do wersji 10.4.2.12697

Zacznijmy od tego że jest to nieudany klon Steam'a... na prawdę nieudany. Zdaję sobie sprawę że tak na prawdę nie jest on klonem, to inny program o tym samym założeniu, przede wszystkim z całkowicie inną bazą gier. Nie zmienia to jednak faktu że zawiera on niesamowitą wręcz ilość bugów i innych tego typu rzeczy. Jeżeli jest potrzeba do danej gry, można pobrać ale korzystać z niego na codzień zamiast Steam'a to byłaby udręka i szczerze tego odradzam.

Bezpłatny
strasznie obciąża system
ocena użytkownika
02.10.2016 10:18 • Recenzja do wersji 10.0.2.33129

Od jakiegoś czasu kiedy powstała nowa wersja origin strasznie zamula system. Nie wiem czy tylko u mnie sie tak dzieje czy u wszystkich uzytkownikow tego programu. Bardzo prosze o naprawienie tego bo przy tym programie wszystkie aplikacje sie zawieszaja.