Origin Origin 10.5.33

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Origin to platforma internetowa, stworzona przez firmę Electronic Arts, która umożliwia kupowanie i pobieranie gier tego producenta, ale również testowanie wersji demonstracyjnych oraz granie w pozycje udostępnione bezpłatnie.

Baza gier Origin obejmuje większość najpopularniejszych gier EA, w tym również wydania przedpremierowe, zanim jeszcze pojawią się one na sklepowych półkach. Zaletą platformy bez wątpienia jest także cena poszczególnych tytułów, w większości przypadków niższa o kilkadziesiąt procent w porównaniu do standardowych "pudełkowych" edycji.

Do korzystania z platformy wymagana jest bezpłatna rejestracja konta użytkownika oraz instalacja na komputerze aplikacji klienckiej, z poziomu której możemy zarządzać swoim profilem, kupować, pobierać i uruchamiać gry. Origin wyposażony został w ciekawą technologię, dzięki której możemy kontynuować rozgrywkę od tego samego momentu z poziomu dowolnego komputera połączonego z platformą.

Origin pozwala dodatkowo na konsolidację biblioteki gier, tj. dodawanie do naszego konta praktycznie każdej gry EA, jaką wcześniej zakupiliśmy. W tym celu wystarczy jedynie wprowadzić kod produktu, a gra zostanie dodana do biblioteki. Platforma dostępna jest również na urządzenia mobilne iPhone, iPad, iPod touch oraz Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy, dość duża baza gier, łatwy w obsłudze
Zamulanie systemu, MILIONY bugów
ocena użytkownika

Zacznijmy od tego że jest to nieudany klon Steam'a... na prawdę nieudany. Zdaję sobie sprawę że tak na prawdę nie jest on klonem, to inny program o tym samym założeniu, przede wszystkim z całkowicie inną bazą gier. Nie zmienia to jednak faktu że zawiera on niesamowitą wręcz ilość bugów i innych tego typu rzeczy. Jeżeli jest potrzeba do danej gry, można pobrać ale korzystać z niego na codzień zamiast Steam'a to byłaby udręka i szczerze tego odradzam.

31.01.2017 00:11 | Recenzja do wersji 10.4.2.12697
Bezpłatny
strasznie obciąża system
ocena użytkownika

Od jakiegoś czasu kiedy powstała nowa wersja origin strasznie zamula system. Nie wiem czy tylko u mnie sie tak dzieje czy u wszystkich uzytkownikow tego programu. Bardzo prosze o naprawienie tego bo przy tym programie wszystkie aplikacje sie zawieszaja.

02.10.2016 10:18 | Recenzja do wersji 10.0.2.33129