WindowsGryLogiczne i karcianeThe Spirit of Wandering: The Legend

The Spirit of Wandering: The Legend

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Spirit of Wandering: The Legend to utrzymana w klimacie przygody gra logiczna.

To interesująca pozycja, w której gracz przenosi się do świata morskich podróży udając się doń statkiem pirackim pod dowództwem pięknej pani kapitan. Nasza bohaterka w imię miłości porzuca wszystko i udaje się na poszukiwania utraconego wybranka. Na swej drodze napotyka szereg zadań i misji. Dopiero ich stuprocentowe wypełnienie zaowocuje dotarciem do upragnionego celu.

Zadaniem gracza jest pomoc w realizacji ambicji pani kapitan. Nasze wsparcie będzie wymagało sporej spostrzegawczości, skupienia i koncentracji. Wraz z przebiegiem rozgrywki odkrywamy nieznane lądy, na których przygotowano 24 zróżnicowane etapy do przebycia.

Gra polega na odnajdywaniu skrzętnie i precyzyjnie poukrywanych przedmiotów na przedstawianych kolejno planszach. Z początku zadanie może wydawać się proste, gdyż całą zabawę rozpoczynamy od pomieszczeń, w których panuje jeszcze ład i porządek. Sprawa ma się nieco gorzej, gdy schodzimy pod wodę lub odwiedzamy namiot czarownika, kapitańską kajutę czy chociażby zbrojownię.

Głównym utrudnieniem jest panujący chaos wywołany mnóstwem przeróżnych i wszelakich przedmiotów porozrzucanych bezładnie i bałaganiarsko po całej planszy gry, co skutecznie rozprasza naszą uwagę i dekoncentruje. Wyłuskanie tych konkretnie potrzebnych obiektów momentami może wydawać się wręcz nieprawdopodobne. Są one zazwyczaj innych rozmiarów, postawione pod innym kątem, zaciemnione lub wywrócone do góry nogami. Na całe szczęście gra oferuje sprytny system pomocy, z którego czasem nie sposób nie skorzystać.

Angażując się w rozgrywkę poświęcamy jej cały swój potencjał w postaci zmysłu obserwacji oraz szybkości orientacji odrywając się wręcz od otaczającej nas rzeczywistości. Gra prezentuje dobrą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Posiada również swój specyficzny klimat zadumy, tajemnic i przygody przez co może stanowić świetną odskocznię dla skołatanych nerwów ;-)

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 252
Data aktualizacji21 paź 2011
Rozmiar pliku75.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)