AndroidRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówtheScore eSports
theScore eSports ikona

theScore eSports2.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

theScore eSports to aplikacja informacyjna stworzona z myślą o miłośnikach e-sportu. Pozwala śledzić wiadomości, rozgrywki, a także wyniki z kilku najpopularniejszych gier.

Wśród wspieranych obecnie gier znajdziemy takie tytuły jak: Dota 2, Counter-Strike: GO, Call of Duty, StarCraft II, Hearthstone. Kolejne mają pojawić się już niedługo. Niestety kompleksowo obsługiwana jest jedynie Dota, w przypadku pozostałych tytułów wciąż brakuje bardziej szczegółowych informacji.

theScore eSports wspiera najważniejsze ligi, w świecie e-sportu jest ich wiele, każda z własnymi zasadami rozgrywek. W przypadku trwających turniejów, możemy liczyć na bieżące informacje odnośnie pojedynków i wyników. Z poziomu ustawień możemy skonfigurować ich zakres.

theScore eSports to dobre źródło informacji dla fanów e-sportu. Zawodzi czasem stabilność działania oraz małe wsparcie dla innych tytułów niż Dota, ale podwaliny są wykonane dobrze. Jeżeli autorzy dotrzymają słowa o szybkich aktualizacjach, otrzymamy jedną z lepszych aplikacji do śledzenia zmagań e-sportowych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducenttheScore, Inc
Liczba pobrań68
Data aktualizacji3 lut 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
theScore eSports ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)