WindowsGryAkcja i strzelankiTheseus - Return Of The Hero 1.2

Theseus - Return Of The Hero 1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Theseus to niezwykle wciągająca strzelanka, w której przyjdzie nam uwolnić niewielkie miasteczko spod panowania obcych stworów. Rozgrywkę rozpoczynamy uzbrojeni jedynie w zwykłe pistolety, jednak z biegiem czasu nasz arsenał ulega wyraźnej rozbudowie, albowiem z minuty na minutę rozprawiamy się z coraz większą ilością wszelkiego rodzaju paskudztwa odbierając im przy tym amunicję. Dozbroić się można również w specjalnym sklepie z bronią, do którego zostajemy przenoszeni pomiędzy układami. Do dyspozycji mamy 10 plansz, 6 rodzajów broni, kilka ciekawych lokacji (lasy, miasteczka, autostrady itp.) oraz pełno poukrywanych powerup-ów, które pozwalają dłużej cieszyć się z gry. Theseus cechuje się wysokim stopniem grywalności oraz wypada bardzo przyzwoicie pod względem audiowizualnym; to wszystko sprawia, że pozycja ta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku.

Minimalne wymagania systemowe: - procesor Pentium III 800MHz - karta graficzna z akceleratorem 3D 32 MB kompatybilna z DirectX 9.0c - biblioteki DirectX 9.0c - 256 MB pamięci RAM - karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX - 64 MB wolnej przestrzeni dyskowej Uwaga: W trakcie instalacji gry instalator oferuje nam zainstalowanie specjalnego Toolbaru producenta programu dla przeglądarek Internet Explorer i FireFox - możemy z tego zrezygnować odhaczając takową opcję.q

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5 202
Data aktualizacji13 maj 2013
Rozmiar pliku34.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)