MacOSAkcesoriaInne akcesoriaThings
Things ikona

Things3.11.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Things to łatwy do użycia menadżer zadań. Pomaga użytkownikowi w osiąganiu wyznaczonych przez siebie celów. W schludny i prosty sposób można prowadzić codzienną listę rzeczy do zrobienia. Jest dostępny na urządzenia z systemem OS X oraz iOS. Program kosztuje 49,99$, ale posiada również wersję darmową pozwalającą na przetestowanie możliwości programu.

Minimalistyczny interfejs ułatwia nawigację pomiędzy poszczególnymi kategoriami. Przydatną funkcją w programie jest możliwość ustawienia skrótu klawiszowego do okna, w którym jest możliwość szybkiego zapisania kolejnego zadania na konkretny dzień. Każde niewykonane zadanie automatycznie zostaje przepisane na następny dzień i użytkownik decyduje wtedy, co chciałby z nim zrobić. W ten sposób ciężko będzie zapomnieć o nowych zadaniach na dany dzień. Istnieje również opcja użycia skrótu klawiszowego po tym, gdy zaznaczy się tekst w dowolnym miejscu, np. w emailu. Tym razem, gdy wyskoczy okno, będzie ono zawierało już informację, którą zaznaczyliśmy wcześniej.

W aplikacji można również tworzyć projekty, które nie są zadaniem dziennym, ale istnieje możliwość ustalenia ostatecznego terminu zrealizowania go. Pojawiają się one na pasku zadań z lewej strony. Jeśli w danej chwili użytkownik nie pracuje nad danym zadaniem, istnieje opcja przeniesienia go do zakładki "Someday", aby nie zaśmiecać interfejsu.

Things posiada również inne, mniejsze opcje jak możliwość przekładania zadań na inny dzień czy tworzenie przypomnień. Wszystkie zadania i projekty można otagować, aby w łatwy sposób można było zarządzać swoimi zadaniami. Można także zaplanować zadania, które będą się powtarzać co jakiś czas. Gdy przyjdzie odpowiedni dzień, zadanie to pojawi się automatycznie w zadaniach na dziś.

Program nie posiada spolszczenia. Jedyne dostępne języki to angielski, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki i rosyjski.

Gdy użytkownik posiada kilka urządzeń firmy Apple i na każdym z nich posiada tą aplikację, może on mieć łatwy i szybki dostęp do swoich zadań,dzięki temu, że dane są przetrzymywane w chmurze. Przy zakupie aplikacji Things na iPhone'a automatycznie dostaje się również wersję na Apple Watch.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań80
Data aktualizacji9 sty 2020
Rozmiar pliku18.13 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Things ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)