iOSGrafika i fotografiaMalowanie i rysowanieThisissand
Thisissand ikona

Thisissand

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Thisissand to aplikacja do rysowania kolorowym piaskiem, w której można przygotować niebanalne obrazy i zrobić coś uspokajającego. Do rysowania używamy tu piasku w wybranych kolorach, sypanego z góry na dół ekranu.

W Thisissand dostajemy do dyspozycji cały ekran i piasek w dowolnych kolorach. Możemy zmieniać kolory ręcznie lub skorzystać z jednej z losowo wygenerowanych palet, można też zmienić „gęstość” palety, by dobrać tempo zmiany kolorów. W menu znajdziemy próbnik kolorów i generator, pozwalający wybrać jeden kolor lub losowe kolory w ramach jednej palety. Własną paletę można utworzyć przeciągając palec między kolorami i zatrzymując (bez odrywania) w wybranym miejscu. Piasek sypiemy trzymając palec na ekranie w wybranym miejscu, możemy też stuknąć ekran dwa razy, by włączyć automat.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale niektóre jej bardziej zaawansowane funkcje są zablokowane. Możemy dokupić także płynne zmiany losowych kolorów w ustalonym tempie oraz dobierać kolory na podstawie zdjęć. Ponadto możemy zapisać nie 5, a 100 ulubionych kolorów i palet lub korzystać ze zdjęcia jako podkładu pod rysowany obrazek.

Narzędziu do rysowania towarzyszy prosta sieć społecznościowa, ale nie trzeba z niej korzystać. Nawet bez logowania można przeglądać ciekawe prace innych użytkowników aplikacji, podzielone na popularne i nowe. Niestety logowanie jest jedynym sposobem, by zapisać swoje dzieło, chyba że skorzystamy z możliwości robienia zrzutów ekranu na smartfonie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań210
Data aktualizacji25 sie 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Thisissand ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)