bDTZYNfV

Those Funny Funguloids! 1.06

Strona głównaWindowsGryZręcznościoweThose Funny Funguloids! 1.06
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Those Funny Funguloids! określany jest żartobliwie przez twórcówgry jako "space-flying-mushroom-picking-simulator" ;-).Rzeczywiście gra na pierwszy rzut oka kojarzy się z klasycznąkosmiczną strzelanką lecz w rzeczywistości nie jest tak do końca.Zamiast eliminować wszystko co stanie nam na drodze, zbieramygrzyby, które lewitują bezwładnie w kosmicznej przestrzeni.

bDTZYNfX

Znacznym utrudnieniem jest bezwładność, której poddają się złatwością - będące naszym głównym celem - grzyby. Nasz pojazd, mimoswej podatności na sterowanie, niestety z czasem przyspiesza corazbardziej, co powoduje iż manewrowanie pomiędzy meteorytami stajesię z każdą chwilą trudniejsze. Jeśli w odpowiednim momencie nie zdecydujemy się na dokowanie doodpowiedniej bazy, prawdopodobieństwo zderzenia z kosmiczną skałąjest bardzo wielkie. Warto tu wspomnieć, że do dyspozycji mamytylko jedno życie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Those Funny Funguloids! 1.06 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMHGames
Liczba pobrań3 849
Data aktualizacji17 paź 2007
Rozmiar pliku14.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZYNgC
bDTZYNgT