WindowsNarzędziaInne narzędziaThrottleStop
ThrottleStop ikona

ThrottleStop9.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ThrottleStop to niewielka aplikacja dla użytkowników laptopów, która umożliwia monitorowanie działania procesora, a także modyfikowania rozmaitych parametrów tego układu.

Za sprawą ThrottleStop możemy chociażby zmniejszyć wydajność CPU. Będzie to miało wpływ na pracę komputera, ale pozwoli nam zwiększyć czas pracy baterii, co może okazać się przydatne chociażby w podróży, kiedy nie musimy obciążać procesora w maksymalnym stopniu.

Z lewej strony głównego okna programu umieszczono wspomniane opcje służące do modyfikowania pracy CPU, natomiast prawa zawiera panel monitorowania, dzięki któremu będziemy mogli na bieżąco śledzić zmiany w zakresie działania poszczególnych wątków procesora i w razie potrzeby odpowiednio je skorygować.

Podczas korzystania z ThrottleStop należy pamiętać o pracy zasilacza, by nie doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń (zarówno zasilacza, jak i CPU oraz całego komputera!).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentKevin Glynn
Liczba pobrań17 987
Data aktualizacji28 cze 2022
Rozmiar pliku1.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ThrottleStop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)