WindowsGryPlatformoweThrust

Thrust

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Thrust to prosta w zasady gra, ale wymagająca od gracza nieprzeciętnych umiejętności. Startujesz kosmicznym statkiem z wyznaczonego pola, a Twoim zadaniem jest zebranie wszystkich pereł z planszy i następnie wykonanie trudnego manewru lądowania na wyznaczonym do tego celu lądowisku. Gdy te wszystkie czynności uda Ci się zakończyć powodzeniem, wówczas przenosisz się do kolejnego układu; niestety jeszcze trudniejszego ;-) Celem gry jest zaliczenie wszystkich platform i doprowadzenie statku do bazy.

Sterowanie pojazdem odbywa się za pomocą kursorów, ale zapewniamy że wbrew pozorom nie należy to do najprostszych czynności, więc czy ktokolwiek jest w stanie tego dokonać? Pamiętaj o kwestii grawitacji i tak steruj statkiem, by nie wpaść na skały ani na inne porzucone w przestrzeni przedmioty. Zaletą gry jest nielimitowana ilość startów w danym układzie. Ważny jest czas w jakim doprowadzisz statek do bazy. Życzymy sukcesów i zapraszamy do zabawy.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentShawn Noel
Liczba pobrań6 267
Data aktualizacji7 sie 2004
Rozmiar pliku3.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)