Thunderbird 3.1 Beta 1 wydany, na razie bez polskiej wersji

Thunderbird 3.1 Beta 1 wydany, na razie bez polskiej wersji

Wojciech Kowasz
12.03.2010 10:28

Thunderbird 3.1 wchodzi w fazę beta, choć najnowsza wersja rozwojowa na razie niestety nie została wydana w języku polskim.

Największa zmiana w 3.1 to wprowadzenie silnika Gecko 1.9.2. Jest on obecnie stosowany w przeglądarce internetowej Firefox 3.6. Silnik może być używany w Thunderbirdzie do obsługi niektórych rozszerzeń - np. kalendarza Google Calendar. Może być również wykorzystywany do tworzenia e-maili, które wymagają zamieszczenia elementów stron WWW. W nowym Thunderbirdzie wprowadzono kilka ulepszeń związanych z IMAP, naprawiono również błędy związane ze Smart Folders, filtrami wiadomości i załącznikami. Download Manager jest teraz dostępny jako element menu. Rozwiązano kilka problemów z aktualizacją z wersji 2 oraz poprawiono kilka kwestii związanych z zarządzaniem pamięcią. Łącznie w wersji Beta 1 poprawiono 119 błędów.

Thunderbird 3.1 Beta 1 w języku angielskim można pobrać z naszego vortalu w wersji dla Windows, Linux i Mac OS. Wersja stabilna 3.0 dostępna jest w języku polskim.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)