Thunderbird 6.0 beta z obsługą Jump List w Windows 7

Thunderbird 6.0 beta z obsługą Jump List w Windows 7

21.07.2011 17:40, aktualizacja: 16.08.2011 13:40

Krótko po udostępnieniu stabilnej wersji 5.0, Mozilla wprowadziła kolejną wersję swojego klienta poczty e-mail Thunderbird.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się finalne wydanie Thunderbirda 6.0. Możliwe, że zbiegnie się ono w czasie z premierą Firefoksa 6, która przewidywana jest na 16 sierpnia. Obecna wersja beta Thunderbirda oparta jest jeszcze na silniku Gecko 5, który po raz pierwszy pojawił się w ostatnim stabilnym wydaniu. Wprowadzono natomiast obsługę funkcji Jump List dla systemu Windows 7. Poza tym wdrożono drobne poprawki w interfejsie programu, a także dostosowano Thunderbirda do najnowszych dystrybucji Linuksa.

Wyeliminowano też wiele błędów wykrytych we wcześniejszej wersji Thunderbirda. Między innymi usunięto błędy występujące podczas importowania e-maili z programu Microsoft Outlook. Mozilla zachęca do testowania programu i informowania o wykrytych problemach. Ostrzega również, że zainstalowany Thunderbird beta może usunąć obecną, stabilną wersję programu dla Linuksa. Takie problemy nie wystąpią natomiast w komputerach z systemem Windows i Mac OS X.

Thunderbirda 6.0 beta można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)