WindowsBiuroTworzenie wizytówek i etykietTicketCreator
TicketCreator ikona

TicketCreator5.13.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TicketCreator to narzędzie do tworzenia i drukowania biletów wstępu. Możemy z niego skorzystać w domowym zaciszu (wystarczy opisywana aplikacja i drukarka).

Program jest niezwykle prosty w obsłudze, a przygotowanie profesjonalnych biletów wstępu opiera się na kilku prostych krokach. Za pomocą TicketCreatora stworzymy bilety, które wręczymy osobom zaproszonym na rozmaite imprezy czy też spotkania (np. szkolne zawody sportowe czy przedstawiania teatralne) lub też będziemy dystrybuować je w określonych punktach sprzedaży. W ostatnim przypadku warto pomyśleć o zabezpieczeniu biletu przed skopiowaniem poprzez umieszczenie na nim kodu kreskowego, który można odczytać przy użyciu innego narzędzia, BarcodeChecker.

TicketCreator oferuje wiele opcji, dzięki którym na bilecie umieścimy nie tylko nazwę wydarzenia, ale także sporo innych, cennych informacji, jak chociażby rząd i numer miejsca. Co ciekawe, program umożliwia przygotowanie jednorazowych wejściówek, biletów kilkudniowych czy też sezonowych. Niektóre imprezy mogą trwać przecież cały weekend, a czasami warto także pomyśleć o zaprojektowaniu karnetów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTicketCreator
Liczba pobrań1 297
Data aktualizacji16 cze 2019
Rozmiar pliku23.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TicketCreator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)