Tidal na Black Friday za mniej niż 1 zł na 4 miesiące. Świetna muzyczna promocja

TIDAL na Black Friday za mniej niż 1 zł na 4 miesiące. Świetna muzyczna promocja. (fot. Tidal)
TIDAL na Black Friday za mniej niż 1 zł na 4 miesiące. Świetna muzyczna promocja. (fot. Tidal)

25.11.2019 21:45, aktual.: 26.11.2019 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W erze muzyki w chmurze coraz rzadziej słuchamy piosenek z pamięci smartfonów, tym bardziej dedykowanych odtwarzaczy audio. Jest kolejny powód do przerzucenia się na chmurę, jeśli jeszcze z niej nie korzystacie. Tidal Premium kosztuje mniej niż złotówkę!

Z okazji Black Friday 2019 można zaopatrzyć się w abonament Tidal Premium za 0,99 złotych, lub Tidal HiFi za 1,99 złotych. Jak chwali się sam Tidal, promocyjna cena będzie obowiązywać przez 4 miesiące, ale skorzystać z niej możemy tylko pomiędzy 25 listopada a 2 grudnia. Później taniej będą miały jedynie osoby z już włączoną specjalną ofertą.

Muzyka z chmury za bezcen!

Co ważne, to opcja tylko dla nowych klientów. Jeśli już korzystacie z Tidala, niestety nie możecie na tym samym koncie skorzystać z tej świetnej oferty. Jej cena to niewielki ułamek regularnych pieniędzy, które trzeba zapłacić za subskrypcję Tidala. Normalnie to odpowiednio 19,99 złotych lub 39,99 złotych i to za 1 miesiąc, a nie całe 4!

Dwa atrakcyjne pakiety, ale tylko dla nowych użytkowników (fot. Tidal)
Dwa atrakcyjne pakiety, ale tylko dla nowych użytkowników (fot. Tidal)

Widać Tidal mocno zaszalał z promocją. 0,99 zamiast 79,96? złotych lub 1,99 zamiast 159,96 złotych robi ogromne wrażenie! Dzięki serwisowi możecie mieć dostęp do bazy ponad 60 milionów piosenek czy 250 tysięcy teledysków, a także koncertów czy playlist, w tym ekskluzywnych treści. Ofertę przygotowaną na Czarny Piątek 2019 można włączyć na dedykowanej stronie.

Aplikację możesz pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)